• Türkçe
  • English
SDM05-Bidon Dolum Makinası
BFM
Bidon Dolum Makinası seri bir şekilde dolum yapmayı sağlayan yarı otomatik bir makinadır. Modern dolum makinaklarında kullanılan elektronik teknolojisi kullanıldığından dolum hassasiyeti ve hızı son derece hassastır.
SDM01-Quadripartite Drum Filling
BFM
High-precision and high-speed accurate and precise filling, all filling process is possible automatically, suitable for hursh environmental conditions and Atex certified for hazardous areas.
SDM02-Kova Dolum Makinası
BFM
Kova Dolum Makinası palet üzerinde dolum yapması sayesinde taşıma ve dolum işlemleri kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir. Modüler yapısı sayesinde az yer kaplar, üretim alanında reaktör veya mikser yakınına monte edilerek hızlı ve basit bir şekilde dolum işlemleri yapılabilir.
SDM04-Çift Kafa Kutu Dolum
BFM
Çekeri 6Kg, taksimatı 5gr olan "1/1 lik ÇİFT KAFA BOYA/SIVI DOLUM MAKİNASI" tamamen BFM mühendisleri tarafından tasarlanıp imal edilmiştir. SYSTEC marka IT8000Fill tartım terminali sayesinde.....
SDM03-Asansörlü Dörtlü Varil Dolum
BFM
Asansörlü dörtlü varil dolum makinası üzerindeki raylı mekanizmaların ve asansörlü pistonunun sağlamış olduğu hareket özgürlüğü nedeniyle farklı ebatlardaki dolum kaplarını tek bir tartım platformunda doldurabilmektedir.
ATEX Certificate
BFM
BFM Liquid Filling ATEX Certificate
Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım