• Türkçe
  • English

Big bag discharging

Big bag boşaltma sistemi genellikle big bag içindeki ürünü çok daha kolay boşaltabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Big bag boşaltma sistemi genelde, toz, granül ve parçacıklı madde veya bununla birlikte PVC, un, tuz, nişasta gibi maddelerin boşaltılmasında kullanılmaktadır. Bigbag boşaltma sistemi, günümüzde otomatik ve yarı otomatik olarak kullanılabilmektedir. Big bag boşaltma sistemi, tartılı besleme imkanı sağlamaktadır.

Big bag boşaltma sistemi çimento, kalsit, alçı, kireç gibi zor akan malzemeleri boşaltmak için kullanılmaktadır. Boşaltma sisteminde, tam boşaltmayı sağlayan malzemeler de bulunmaktadır. Big bag boşaltma sistemi monoray vinç ile birlikte çalışmaktadır. Big bag boşaltma sistemi genel olarak kimya ve gıda sanayisinde kullanılmakla birlikte, plastik sanayisinde de kullanılmaktadır.

Big bag boşaltma ve bigbag dolumda kullanılan bigbag çuval ise üç çeşitten oluşmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

-Lamineli bigbag çuval

-Laminesiz bigbag çuval

-Naylonlu bigbag çuval

Big bag boşaltma sisteminin avantajları nelerdir?

Güvenli çalışma ortamı sağlamaktadır. Bununla birlikte kolay yükleyebilme ve kolay temizlenebilirlik olanağı da sağlamaktadır. Bigbag boşaltma işlemleri, yapılırken tozutulan malzemeler ile çalışmaktaysa, sistemdeki filtre çalıştırılır ve ortam tozsuz hale getirilir.

BIG BAG BOŞALTMA SİSTEMİ NERELERDE KULLANILIR?

Big bag boşaltma sistemi, havalı taşıma, helezon, açık ve kapalı kamyonlar başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır.

BFM makine otomasyon gıda ve kimya sanayileri başta olmak üzere, endüstriyel tartım ve otomasyon sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek bu yönde üretim yapmaktadır. Ayrıca, satış sonrası müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bununla birlikte, plastik sanayiinde de otomasyon sıkça kullanılmaktadır. BFM makine otomasyon, ürün ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Makine otomasyon konusunda müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalara imza atmaktadır. Siz de ürünler ve firma hakkında bilgi almak istiyorsanız, iletişim formunu doldurabilir veya ürün listesine göz atabilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için de, teklif sayfasını inceleyebilirsiniz.

Birçok endüstriyel tartım makinesi gibi big bag boşaltma sistemi hizmeti de sunan BFM otomasyonun ürün sayfasına göz atarak, big bag boşaltma sistemleri hakkında da detaylı bilgiye

big bag boşaltmaulaşabilirsiniz.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım