• Türkçe
  • English

Dispensing sistemi

Dispensing sistemi, endüstriyel bir prosestir. Dispensing sistemi, boya ve mürekkep üretiminde kullanılan bir sistemdir. Dispensing sistemi, Boya ya da mürekkep imalatı sırasında istenen renkleri yakalayabilmek için farklı renklerden  kombinasyonlar yapan,  renkleri belirli miktarlarda alıp mikser içine yönlendirmektedir.  Ayrıca, boya ve mürekkep yapımında kullanılan solvent benzeri bir takım kimyasalları da istenen miktarlarda otomatik olarak  mikser içine yönlendiren bir sistemedir. Bu sistem 18-32-48-92 kafalı olabilir. Bunun anlamı bu kafa sayısı kadar renk ve kimyasal ürünle kombinasyon yapabilir demektir.

DISPENSING SİSTEMİ EN ÇOK HANGİ ENDÜSTRİLERDE TERCİH EDİLMEKTEDİR?

DISPENSING SİSTEMİ; özellikle kimya endüstrisinde, farklı alan ve sektörlerde sıkça kullanılmaktadır.

DISPENSING SİSTEMİNİN KULLANILDIĞI ALANLAR NELERDİR?

Dispensing sistemien fazla laboratuvar üniteleri, kompakt üniteler, endüstriyel sistemler, yüksek viskoziteli ürünler, araba boyaları, kozmetik boyalar, gemi boyaları, özel kimyasal karışımlar, dekoratif boyalar gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Dispensing sistemi, manuel veya otomatik olabilmektedir.

BFM makine otomasyon gıda, plastik ve kimya sanayileri başta olmak üzere, endüstriyel tartım ve otomasyon sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Endüstriyel mekanik teraziler üretmektedir. Dinamik ve gelişmeye elverişli yapısıyla kendini geliştirmektedir. Otuz yıllık tecrübesi ile gelişmekte olan teknolojiyi takip etmekte ve vizyonunu sürekli geliştirmektedir. Ayrıca, satış sonrası müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Bununla birlikte personelinin eğitilmesine yardımcı olarak, satış sonrası müşteri bilgilendirme hizmeti de sağlamaktadır. Siz de ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

BFM makina otomasyon, dispensing sistemlerinde de müşterilerine özel çözümler üretmektedir. BFM makina otomasyon, üretiminde su bazlı ve solvent bazlı dispending sistemi bulunmaktadır. BFM makina otomasyon, kaliteli ürünleri müşterilerine sunarak, hedef kitlesini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca, pazarda yerli üretimin gelişmesine de katkıda bulunmaktadır.

Dispensing sisteminin manuel veya otomatik bir şekilde çalışabildiğinden söz etmiştik. Ayrıca, unutmayınız ki gelişmekte olan teknoloji ile, son zamanlarda otomatik dispensing sistemi teknolojinin gelişmesiyle birlikte, günümüzde manuel dispensing sistemine göre daha fazla tercih edilmektedir.

Bununla birlikte, ürünlerin fiyatları hakkında bilgi almak için de teklif formunu

dispensing sistemidoldurabilirsiniz.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım