• Türkçe
  • English

Thames Side

Sensörler India Private Limited 1000 ton kapasiteli 5 kg'dan Tartım Süreci, Kamyon ölçek ve Sanayi Ölçeği kalite Yük hücreleri üretim yapan bir firmadır. Thames Side Sensörler merkezi Hindistanda yer almaktadır. Bununla birlikte Thames Side firmasının İngilterede de iştirakı bulunmaktadır. Thames side dünyanın önde gelen endüstriyel tartım makineleri firmalarından bir tanesidir.

With over 30 years' of experience and absolutely high quality, we have established a leadership position in Process weighing Industry in Europe. Our state of the art manufacturing facility is located at Barcelona, Spain where the load cells are manufactured under strict quality control. Thames Side Sensörler yük hücreleri kalite kontrol altında üretilmektedir. Barcelona, ​​İspanyada da ofisi yer almaktadır. Thames Side sensörler genellikle 150 derece ortam sıcaklığında üretilmektedir. Çoğu ürünler ATEX ve OIML sertifikalarına sahiptir.
Several of our patented design of assembly allows rapid installation and removal of load cell without jacks or special tools even when vessel is full, providing major savings on installation costs.For ambient temperatures up to 150ºC we supply specialized high temperature loadcells.

THAMES SIDE SENSÖRLERİN ÜRÜN YELPAZELERİ NE GİBİ ÜRÜNLERİ KAPSAMAKTADIR?Most products have ATEX and OIML certificates.
Our product range includes Bending beam load cell, Shear beam load cell, Double ended shear beam load cell, Compression load cell, Pancake load cell, Digital load cell, Lever Mount and Master Mount patented assemblies for tank/silo weighing, Weight Indicator & Controllers, ATEX Junction Box, Anti-vibration mounts. Thames Side Sensörler, Ürün yelpazesinde birçok farklı ürünü bir arada bulundurmaktadır. Bükme ışın yük hücresi, Kesme kiriş yük hücresi, Çift kesme kiriş yük hücresi, Sıkıştırma yük hücresi, Gözleme yük hücresi, dijital yük hücresi, Ağırlık Göstergesi & Kontrolörleri ağırlığında tankı / silo kolu Dağı ve Master Dağı patentli meclisleri sona erdi ATEX Junction Box, Titreşim önleyici bağlar.
Merkezi Hindistan, Mumbai de bulunan HThames Side Sensörler ürünlerinin imalat hatalarına karşı beş yıl garantisi bulunmaktadır.
ENDÜSTRİYEL MAKİNALAR GENEL OLARAK HANGİ ENDÜSTRİLERDE YER ALMAKTADIR?

Plastik, kimya ve gıda endüstrilerinde kullanılmaktadır. It is our endeavor and sincere aim to provide our customers with the best and genuine solutions to make them successful.

BFM makine otomasyon gıda, plastik ve kimya sanayileri başta olmak üzere, endüstriyel tartım ve otomasyon sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Otuz yıllık tecrübesi ile endüstriyel tartım ve otomasyon sistemleri üretimi sağlamaktadır. Dinamik bir yapıya sahip olmakla birlikte hedef kitlesini sürekli olarak genişletmeyi hedeflemektedir. Gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek bu yönde üretim yapmaktadır. Ayrıca, satış sonrası müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bununla birlikte personelinin eğitilmesine yardımcı olarak, satış sonrası müşteri bilgilendirme hizmeti de sağlamaktadır.

Birçok ürünü de porföyünde bulundurarak satışını gerçekleştiren BFM makine Thames Side marka endüstriyel tartıları da portföyünde bulundurmaktadır.

Siz de, ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, iletişim formunu doldurabilir veya ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca, fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, teklif formunu

themes sider

doldurabilirsiniz.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım