• Türkçe
  • English

Transpallet Scale

Transpalet scale, have wide area of usage such as storage facilities. Transpalet scale, generally used in smooth floors. In spite of scaling weights and used like vehicle at the same time transpallet scale provides us saving time. These mobile weighing systems designed perfectly for heavy scale process' and generally preffered usage in industrial areas.

Transpallet scale has maximum capacity of 2000 kilograms. Also it has very durable system that can handle heavy weights and impacts. It has rechargeable battery and applicator. Thanks to this rechargeable applicator, its battery can be used for 50 - 70 hours. Transpallet scales are very functional industrial products. Tare value changing and consecutive weighing are some of its functions. But the biggest advantages of using transpallet are time saving and lowering work force. 

Transpalet basküllerin bazı özeliklerinden bahsedecek olursak; öncelikle ağır işler için dizayn edildiğinden bahsetmiştik. Bunun dışında elektronik terazili transpalete sahiptir. Bununla birlikte, her türlü yerde rahatça kullanılmaktadır. En önemli avantajlarından bir tanesi de, kullanım kolaylığı emekten tasarruf sağlamasıdır.

1500 kilogram bir transpalet baskül için fiyat aralığı genel olarak 1.300- 200 TL civarındadır.

BFM makine otomasyon ürün ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Bunun sonucunda, Pazar payını artırarak marka sadakatini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. BFM makine otomasyon, özellikle kimya, gıda ve endüstri üreticilerine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Ürün yelpazesinde yük hücreleri, ürün kontrol sistemleri,ağırlık transmitterleri ve birçok ürün çeşidini aynı anda bulundurmaktadır. Transpalet basküller de piyasada en çok kullanılan endüstri ürünlerinden bir tanesidir.

Sonuç olarak; transpalet basküller malzemenin taşınması ve istiflenmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu da, işgücünden ve zamandan tasarrruf sağlamaktadır. Bunun dışında genel olarak, transpalet basküller çevreye uyum sağlayabildikleri ve sanayide sıkça kullanıldıkları için tercih edilme oranları da fazladır.

Siz de BFM makina otomasyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilmek için ise, ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Bunun dışında, ürünlerin fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, teklif formunu

transpallet scaleinceleyebilirsiniz.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım