• Türkçe
  • English

Endüstriyel Tartım

BFM makine otomasyon, endüstriyel tartım makinaları üretimi sağlamaktadır. Pazarda otuz yıllık bir tecrübeye sahip olmakla birlikte, endüstriyel tartım konusunda daha hızlı ve etkili çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Bu sayede, hedef kitlesini artırmayı ve marka sadakati yaratmayı amaçlamaktadır.

BFM endüstriyel tartım, dinamik bir yapıya sahip olmakla birlikte teknolojik gelişmeleri de sürekli olarak takip etmektedir. Bununla birlikte satış sonrası müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Yapmış olduğu projelerde gelişen teknolojiyi takip ederek tasarım, üretim ve uygulama ekipleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte, endüstriyel tartım makinaları genel olarak, kimya, gıda ve plastik sanayilerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ürünlerinin kalitesinin dışında, personelini de eğiterek satış sonrası müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Dürüstlük, yenilikçilik, müşteri memnuniyeti ve iş ahlakına bağlılık ilkeleriyle hizmet vermektedir. Yük hücreleri, indikatör, yüksek tonajlı tartımlar, paketleme sistemleri, ürün kontrol cihazları, dispensing sistemleri, dozajlama sistemleri gibi birçok farklı türde ürünün üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmanın ürün çözümleri arasında ise; reçete hazırlama, mobil tartım sistemleri, veri toplama etiketleme gibi farklı türden çözüm ürünleri yer almaktadır.

Özetle; pazardaki tecrübesi ile vizyonunu sürekli geliştirmeyi hedefleyen BFM makine, endüstriyel tartım makinaları üretimi yapmaktadır. Endüstriyel tartım makinaları, genel olarak kimya, plastik ve gıda sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Bununla birlikte, endüstriyel tartım makinaları üretimde çabukluk ve kolaylık sağlamaktadır. Ürün portföyünde birçok farklı türden ürünü bulunduran BFM makine otomasyon; dinamik bir yapıya sahip olup gelişen teknolojiyi takip etmektedir. Satış sonrası müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Donanımlı personeli de, satış sonrası, müşterilerinin sorularına cevap vermektedir. İş ortakları, çalışanları ve müşterileri ile birlikte, takım ruhu ile çalışarak endüstriye katkıda bulunmaktadır. Bununla birlikte, hedef kitlesini artırarak otomasyon konusunda doğru çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Ayrıca, anahtar teslimi projelerinde de, hedef kitlesinin beklentisi yönünde çözümler sunmaktadır.

Siz de eğer BFM makine otomasyon hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Bunun dışında iletişim formunu doldurup ürünlerimiz hakkında fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları hakkında bilgi almak için de teklif formunu

Endüstriyel Tartımdoldurabilirsiniz.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım