• Türkçe
  • English

SIVI DOLDURMA MAKİNELERİ NERELERDE KULLANILMAKTADIR? SIVI DOLUM MAKİNELERİ NE İŞE YARAMAKTADIR?

Sıvı doldurma makineleri, gıda, kimya ve bununla birlikte birçok farklı endüstride kullanılmaktadır. Sıvı doldurma makinaları, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda birçok sektörde kullanılmaktadır.

SIVI DOLUM MAKİNALARI KAÇ FARKLI GRUBA AYRILMAKTADIR?

Sıvı doldurma makinaları, otomatik dolum makinaları, yarı otomatik dolum makinaları ve manuel dolum makinaları olmak üzere üç farklı grupta toplanmaktadırlar.

SIVI DOLUM MAKİNALARI KAÇ GRUPTA TOPLANMAKTADIR?

Sıvı dolum makinaları;

-Deterjan dolum makinaları

-gübre dolum makinaları

-çamaşır suyu dolum makinaları

-şişe/ bidon dolum makinaları

-asit dolum makinaları

-sıvı sabun dolum makinaları

Olarak farklı ürün kategorilerinde yer almaktadır.

BFM MAKİNA VE OTOMASYON HAKKINDA… BFM MAKİNA VE OTOMASYON KİMDİR?

BFM makine ve otomasyon, ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. BFM makine otomasyon özellikle, gıda, plastik ve kimya endüstrisinde sıkça kullanılan ‘’endüstri makinaları’’ üretmektedir.  BFM makine, paslanmaz çelikten sıvı dolum makineleri, her çeşit kapatma makineleri, konveyör sistemleri, PVC seviye dolum makineleri ve özel kapsamlı makineler üretmektedir.  BFM makine ve otomasyon, piyasadaki 30 yıllık tecrübesiyle sürekli olarak gelişim göstermeyi hedeflemektedir.  Ayrıca, kaliteli üretime çok önem vererek Pazar payını ve müşteri memnuniyetini buna bağlı olarak geliştirmeyi amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ…                              

VİZYONUMUZ…

BFM makine ve otomasyon olarak vizyonumuz; gelişmekte olan teknolojiyi dünya çapında takip etmek ve bu şekilde pazardaki yenilikleri takip edebilmektir. Buna bağlı olarak ta, müşteri memnuniyetini artırmaktır. En yüksek kaliteli üretimi hedef kitleye kazandırmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ…

BFM makine ve otomasyon olarak misyonumuz ise;  iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birlikte takım ruhu ile çalışarak Türk sanayisine, gelişen teknolojiler doğrultusunda en kaliteli ürünleri sunabilmektir.

BFM MAKİNE HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİYE SAHİP OLABİLMEK İÇİN;

Eğer siz de, BFM makine ve otomasyon hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, firmanın web sitesini inceleyebilirsiniz. Firmaya ait ürünler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ürün teklif sayfasını inceleyebilirsiniz. 

sivi dolum
Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım