• Türkçe
  • English
SDM05-Bidon Dolum Makinası
BFM
Bidon Dolum Makinası seri bir şekilde dolum yapmayı sağlayan yarı otomatik bir makinadır. Modern dolum makinaklarında kullanılan elektronik teknolojisi kullanıldığından dolum hassasiyeti ve hızı son derece hassastır.
SDM01-Dörtlü Varil Dolum Makinası
BFM
Yüksek hızda ve yüksek hassasiyette kesin ve hatasız dolum, tüm dolum Prosesini otomatik olarak uygulayabilir, zorlu çevresel koşullara uyumlu, Tehlikeli sahalar (patlayıcı ve yansıtıcı riskler içeren alanlar) için ATEX onaylı.
SDM02-Kova Dolum Makinası
BFM
Kova Dolum Makinası palet üzerinde dolum yapması sayesinde taşıma ve dolum işlemleri kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir. Modüler yapısı sayesinde az yer kaplar, üretim alanında reaktör veya mikser yakınına monte edilerek hızlı ve basit bir şekilde dolum işlemleri yapılabilir.
SDM04-Çift Kafa Kutu Dolum
BFM
Çekeri 6Kg, taksimatı 5gr olan "1/1 lik ÇİFT KAFA BOYA/SIVI DOLUM MAKİNASI" tamamen BFM mühendisleri tarafından tasarlanıp imal edilmiştir. SYSTEC marka IT8000Fill tartım terminali sayesinde.....
SDM03-Asansörlü Dörtlü Varil Dolum
BFM
Asansörlü dörtlü varil dolum makinası üzerindeki raylı mekanizmaların ve asansörlü pistonunun sağlamış olduğu hareket özgürlüğü nedeniyle farklı ebatlardaki dolum kaplarını tek bir tartım platformunda doldurabilmektedir.
ATEX Belgesi
BFM
BFM sıvı dolum makinaları ATEX belgesi.
SDM07-Sıvı Dolum Makinası
BFM
SDM07-EX kova dolum makinası seri bir şekilde dolum yapmayı sağlayan yarı otomatik bir makinadır. Modern dolum makinalarında kullanılan elektronik teknoloji kullanıldığından dolum hassasiyeti ve hızı son derece yüksektir.
Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım