• Türkçe
  • English

MOBİL TARTIM SİSTEMLERİ:

Tartılı Transpalet:

Paketlenmiş veya muhafazalı tek parça yüklerin sert, düz bir zeminde, kısa mesafelerde kaldırılması ve taşınması için kullanılan yükleme-boşaltma aracıdır. Manuel hareket ettirilen bu araç iterek ve çekilerek kullanılır. Yükün kaldırılması elle çalışan hidrolik sistem vasıtasıyla yapılır. Böylelikle Transpalet, işletmenizde karşılaşacağınız yük taşıma sorunlarınızı hem zaman hem de işçilik açısından çözümleyecek üstün nitelikli bir araçtır. Bu araçla 2000 Kg.’a kadar yükleri fazla efor sarf etmeden rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. TT01 2000 dört adet loadcell e sahip bir transpalettir. Bu özelliği sayesinde yükler taşıma sırasında tartılabilmektedir. Böylece, hataları önlemek ve lojistik işlemlerindeki verimliliği arttırmak amacıyla malzeme akışı, malların tartılması ile sağlanabilmektedir.

transpalet baskül

EXPROOF ÖZELLİĞİ

TT01 2000-EX modeli yanıcı özelliğe sahip yerlerde çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Bu tip yerler içerdiği tehlike derecesine, havada bulut halinde bulunan yanıcı tozların ve gaz, buhar, sis halinde ki parlayıcı maddelerin ortamda ki oranına göre sınıflandırılmıştır. Üretilen makinalar bahsi geçen alanlarda çalışabilmesi için belirlenen bu sınıflara uygun ürün gruplarının bir araya getirilmesi ile oluşmalıdır. TT01 2000-EX modelinin ürün bileşenleri exproof özellikte olup zone 2 olarak adlandırılan tehlike sınıflandırmasına giren alanlarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

transpalet baskül teknik resim

MAKASLI PLATFORM - HMP-A 1300:

Ürünlerin yerden belirli bir seviyeye kaldırılması ve oradan da taşınabilmesi için makaslı hidrolik platformlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Makaslı hidrolik platformumuz 200-800mm yükseklik aralığında çalışmakta olup 1300kg’ a kadar yük taşıyabilmektedir. HMP-A 1300 EX modeli yanıcı patlayıcı özellik taşıyan ortamlarda çalışabilecek standartlarda üretilmiştir. Bu tip ortamlar içerdiği tehlike derecesine, havada bulut halinde bulunan yanıcı tozların ve gaz, buhar, sis halinde ki parlayıcı maddelerin ortamda ki oranına göre sınıflandırılmıştır. Üretilen makinalar bahsi geçen alanlarda çalışabilmesi için belirlenen bu sınıflara uygun ürün gruplarının bir araya getirilmesi ile oluşmalıdır. Bu tür ürünlere exproof ürünler denmektedir. Exproof kelimesi, Explosion Proof kelimelerinin kısaltılmış şekli olup (patlamaya karşı korunmuş) anlamına gelmektedir HMP-A 1300 EX ürününün ürün bileşenleri exproof özellikte olup zon 2 olarak adlandırılan tehlike sınıflandırmasına giren alanlarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Exproof özellikleri ve kodlaması II 3G Ex IIB T4 olarak belirlenmiştir.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım